Wałbrzych: Oto Prymusi 2019 i wolontariusze [FOTO i LISTA]
19 czerwca 2019, podczas miejskiego zakończenia roku szkolnego w PSP z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 na Podzamczu w obecności wicewojewody emerytowanego senatora, posłanek, władz Wałbrzycha i dyrektorów miejskich placówek edukacyjnych oraz oświatowych zastępca prezydenta - Sylwia Bialawska - wręczyła wałbrzyskim Prymusom i najbardziej aktywnym szkolnym wolontariuszom listy gratulacyjne oraz drobne upominki.
By zostać Prymusem w roku szkolnym 2018/2019 młody człowiek powinien osiągnąć dobre i bardzo dobre wyniki w nauce - średnią ocen ponad 5,5, a także w ostatnim roku szkolnym zyskać laury w konkursach, oraz wsławić się innymi osiągnięciami podczas reprezentowania swojej szkoły i miasta.
Szkoły podstawowe:
- PSP nr 2 - Krzysztof Sroka,
- PSP nr 5 - Julia Urbanowicz,
- PSP nr 6 - Hanna Ławniczak,
- PSP nr 9 - ZSP nr 2 - Kasjan Runke,
- PSP nr 15 - Małgorzata Król,
- PSP nr 17 - ZSP nr 1 - Arkadiusz Marzewski,
- PSP nr 21 - Jan Wiernicki,
- PSP nr 22 - ZSP nr 4 - Katarzyna Bielak,
- PSP nr 23 - Kacper Gawron,
- PSPzOI nr 26 - Jakub Odlewany,
- PSP nr 28 - Jakub Żałobka,
- PSP nr 30 - ZSP nr 3 - Marta Kwolek,
- PSPzOS nr 37 - Urszula Nalborczyk
Oddziały gimnazjalne przy szkołach
- PSPS nr 10 - Roksana Meller,
- PSP nr 21 - Aleksandros Tsiripidis,
- PSPzOI nr 26 - Wojciech Królikowski
- PSPzOS nr 37 - Maciej Kędzierski,
- ZS nr 1 - Zofia Październiak,
- ZS nr 2 - Julia Jungiewicz,
- ZS nr 3 - Kinga Kryś,
- ZS nr 4 - Dominik Płużka
Szkoły ponadpodstawowe
- ZS nr 1 - I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi - Zuzanna Rogoża,
- ZS nr 2 - II LO - Oliwia Andrasz,
- ZS nr 3 - III LO - Magdalena Chlastawa i Jakub Matyka,
- ZS nr 4 - IV LO z OIiS - Bartosz Warszczuk,
- ZS nr 5 - Technikum nr 2 - Anna Kępska,
- ZS nr 5 - Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 - Paweł Wiącek,
- ZS nr 7 - Technikum nr 4 - Julia Godzisz,
- ZSP "Energetyk" - Technikum nr 5 - Damian Zawolski,
- Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia w ZSZS - Patryk Marczewski.
Prężni wolontariusze - ze szkół podstawowych - Ósemeczka 2019
- PSP nr 2 - Agata Ankiel,
- PSP nr 30 - Wiktoria Kończak,
- PSPzOS nr 37 - Oliwia Rozwadowska,
wyróżnienie - PSPS nr 10 - Daniela Sypek.
Ósemka 2019 - szkoły podstawowe
- PSP nr 9 - Amelia Golec,
- PSP nr 23 - Zuzanna Kruk.
- ZS nr 2 - Julia Jungiewicz.
Szkoły ponadpodstawowe
- wyróżnienie - ZS nr 2 - Dominika Ciechowska,
- ZS nr 5 - Karolina Strzępek i Jakub Lisowski.
Wyróżniony nauczyciel - Natasza Grabińska.
Poznajcie też prymusów 2018 - Wałbrzych: Oto Prymusi 2018 i wolontariusze [FOTO i LISTA]
Elżbieta Węgrzyn
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj