| Źródło: UM Wałbrzych
Wałbrzych: Oto najzdolniejsi uczniowie i studenci w mieście [FOTO]
Prezydent Roman Szełemej wyraził nadzieję, że ci zdolni i pracowici młodzi ludzie zechcą w naszym mieście spełniać swoje ambicje i plany, a co się z tym wiąże, zostaną tu po ukończeniu edukacji. To z myślą o nich i ich rodzinach powstają w mieście nowe mieszkania, żłobki i przedszkola.
Listy gratulacyjne otrzymali tegoroczni stypendyści I i II stopnia z miejskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz stypendyści studenci z wałbrzyskich uczelni publicznych.
Gimnazjaliści
Nagrody I stopnia Prezydenta Miasta Wałbrzycha za wyniki w nauce po klasyfikacji rocznej w roku szkolnym 2016/2017
1. Publiczne Gimnazjum Nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi SZYMON MIELCZAREK
2. Publiczne Gimnazjum Nr 7 JULIA ŚWIGOST
3. Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 12 w Zespole Szkół Nr 1 OLGA PYKA
4. Publiczne Gimnazjum Nr 11 w Zespole Szkół Nr 4 DOMINIK PLUŻKA
5. Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu - Wiktoria Chort
Stypendium w wysokości 900 zł (słownie złotych dziewięćset) jednorazowo,
Nagroda II stopnia Prezydenta Miasta Wałbrzycha za wyniki w nauce po klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2016/2017,
1. Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne nr 12 w Zespole Szkół Nr 1 ZUZANNA ROGOŻA
2. Publiczne Gimnazjum Nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi ZUZANNA SŁAPEK
3. Publiczne Gimnazjum nr 2 ZUZANNA MARCZYK
4. Publiczne Gimnazjum nr 13 w Zespole Szkół nr 2 ANNA WYSZOWSKA
5. Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Zespole Szkół Nr 2 OLIWIA ANDRASZ
6. Publiczne Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Nr 3 ARTUR KASPRZYK
7. Publiczne Gimnazjum nr 11 w Zespole Szkół Nr 4 MATEUSZ ZDUN
Stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie (słownie złotych trzysta), płatne w miesiącach wrzesień, październik, listopad i grudzień 2017 r.
Licealiści i uczniowie techników
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 1
1. BARBARA POBIEDZIŃSKA
2. BARBARA MIZIOŁEK
3. WOJCIECH FRYSZER
4. KINGA SZTONYK
5. KRZYSZTOF BOGUCKI
6. JOANNA PAPAMICHALIS
7. ERYK TRZECIAKIEWICZ
8. IZABELA WALENDZIK II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2
9. ALEKSANDRA BUDNIK
10. AGNIESZKA DZIWAK
11. EWELINA GIERCZAK
12. ZUZANNA GRELEWICZ
13. MATEUSZ KICZAK
14. BARTŁOMIEJ KRUPOWICZ
15. MARZENA KULIKOWSKA
16. KONRAD KWIECIEŃ
17. KAROLINA LEGUTKO
18. KACPER LUDWIG
19. ADAM MIKOŚ
20. MAJA MITURA
21. MARTA OSTROWSKA
22. KAROLINA SAWA
23. WOJCIECH STEFANIAK
24. MICHAŁ SIERŻANT
25. EWELINA ŚWIĘTANOWSKA
26. HANNA WOŁODKIEWICZ
III Liceum Ogólnokształcace w Zespole Szkół nr 3
27. PAULINA WĄSALA
28. NATALIA KOŻUCH
Zespół Szkół nr 4
29. JAKUB SZCZĘSNY
30. ANDRZEJ ADAMEK
31. MATEUSZ FRANKIEWICZ
32.BARTOSZ KŁYŻ
33. ŁUKASZ MAKARCZUK
34. MARCIN ANTKOWIAK
35. KACPER LASKOWSKI
36. JULIA FURMANKIEWICZ Zespół Szkół nr 5
37. PAWEŁ KRZYSZTOF TROSZCZYŃSKI
38. PATRYK ERYK URBAŃCZYK
39. BARTOSZ CHĘTKOWSKI
40. WOJCIECH GÓRAL
41. STANISŁAW KRUPA
42. MARCIN PRASK
Zespół Szkół nr 7
43. PAWEŁ BARECKI
44. MONIKA KUCHARSKA
Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK
45. JOANNA KARBOWNICZEK
46. KATARZYNA GOTÓWKO
Otrzymali oni stypendium za wyniki w nauce po klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2016/2017, w wysokości 400 zł miesięcznie, płatne przez trzy miesiące: wrzesień, październik, listopad 2017 r.,
Studenci
1. Karolina Barbara Jędras PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 350,00
2. Monika Szymczyk PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 550,00
3. Paweł Michał Rakowski PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 400,00
4. Aleks Budziak PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 450,00
5. Magda Zuzanna Ślebioda PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 500,00
6. Magdalena Irena Runke PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 500,00
7. Wojciech Adam Werner PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 350,00
8. Łukasz Powązka PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 500,00
9. Radosław Adam Sofczyński PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 500,00
10. Patryk Mieczysław Stępień PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 600,00
11. Barbara Bukowska-Matusiewicz PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu 400,00
12. Joanna Małgorzata Markiewicz Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Wałbrzychu 500,00
13. Klaudia Ślęk Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Wałbrzychu 300,00
14. Jagoda Hiszpańska Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Wałbrzychu 500,00
15. Dominika Smolec Politechnika Wrocławska Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Wałbrzychu 500,00
Otrzymali oni stypendium na okres od 01 października 2017 r. do 30 czerwca 2018 r.
Elżbieta Węgrzyn
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj