Data wydarzenia: 12.06.2019 17:00 - 12.06.2019 20:00
Miejsce wydarzenia: Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. E.Biernackiego

Jak bezpiecznie przewozić malucha? I jak udzielać pierwszej pomocy mamie i bobasowi? Już wkrótce będzie się można dowiedzieć wszystkiego na ten temat.


Kampania "Bezpieczny Maluch" to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Tematem przewodnim obecnych spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według naszego autorskiego programu.

Poza warsztatem z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykwalifikowanego ratownika medycznego na rodziców czeka też spotkanie z ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”. W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja: http://www.bezpiecznymaluch.pl/warsztaty


Wałbrzyskie warsztaty odbędą się w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologicznym im. E. Biernackiego w środę 12 czerwca w godz. 17.00 - 20.00.


Opr. MS
Foto: ilustracyjne