Data wydarzenia: 26.09.2019 09:00 - 26.09.2019 15:00
Miejsce wydarzenia: Centrala Biblioteki pod Atlantami w Wałbrzychu

Już wkrótce w Bibliotece pod Atlantami bibliotekarze i nauczyciele z całego regionu spotkają się na konferencji. Tegoroczna edycja Bibliokracji skupi się na tematyce regionalnej. Organizatorzy chcą na niej pokazać, jaką rolę pełnią biblioteki w swoich społecznościach, jak wspierają promowanie regionu i działają w zakresie edukacji regionalnej.

Już po raz czwarty Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu zaprasza bibliotekarzy i nauczycieli powiatu wałbrzyskiego, którzy chcą doskonalić swój warsztat pracy i szukać wspólnie nowych inspiracji, na konferencję z cyklu BIBLIOKREACJE.

Konferencja „Bibliokreacje 4, czyli biblioteka w regionie” odbędzie się 26 września 2019 r. w godz. 9.00 – 15.00, w budynku głównym biblioteki (Rynek 9).

Program obejmuje trzy części: wykładową, warsztatową oraz prezentującą dobre praktyki. Zaproszeni goście pokażą nowoczesne i twórcze sposoby promowania dziedzictwa kulturowego w regionie z wykorzystaniem jego poznawczych, edukacyjnych i integracyjnych walorów.

Oficjalni partnerzy konferencji to Good Books – firma szkoleniowa wspierająca rozwój czytelnictwa, zwłaszcza poprzez wdrażanie innowacji technologicznych i Oficyna Wydawnicza ATUT – wydawca interesujących publikacji na temat Dolnego Śląska.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Partnerami medialnymi wydarzenia są:

Wałbrzyski Magazyn Kulturalny,
portal internetowy Walbrzych.dlawas.info
oraz Grupa Mediowa Telewizji Wałbrzych.

Jak było w poprzednich latach?
2018 - Wałbrzych Atlanty: legendowa konferencja inna niż wszystkie (FOTO)
2017 - Bibliokracje 2 z Ewą Nowak pod Atlantami [FOTO]


fot. Elżbieta Węgrzyn