Tegoroczny sezon studniówkowy w Wałbrzychu zainaugurowało III LO. 4 stycznia 2020 roku ponad stu maturzystów z III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika wraz z osobami towarzyszącymi i gronem pedagogicznym bawiło się na balu we wnętrzach Zamku Książ w Wałbrzychu. Zobaczcie zdjęcia i filmy z tego pamiętnego wydarzenia.


W sali Maksymiliana wałbrzyskiego zamku tegorocznych maturzystów - uczniów z czterech oddziałów - oraz ich gości przywitał Waldemar Sęczyk, dyrektor III LO, wraz z gronem pedagogicznym oraz przedstawicielami Rady Rodziców. Jak wyliczyli uczniowie, zostało im jeszcze 121 dni to matury, a w szkole spędzili ich 855. Był moment na wręczanie kwiatów nauczycielom, chwile wzruszenia i trzy słowa: "proszę", "dziękuję" i "przepraszam".- Nieważne, że Napoleon przegrał, jego legenda żyje i trwa. Zakładam, że do końca kwietnia kilka porażek będzie, ale to, co stanie się w maju, pozwoli państwu na zrealizowanie wielu marzeń. Teraz możecie sobie odpuścić niedzielę, ale od poniedziałku pamiętajcie o tym, co może się wydarzyć. Czas na podjęcie zobowiązań na studniówce. Życzę państwu, by ta studniówka wydarzyła się tylko raz - mówił przyszłym maturzystom dyrektor szkoły.

Po powitaniu odświętnie ubrana młodzież zaprosiła do poloneza profesorów w rytm poloneza Wojciecha Kilara z "Pana Tadeusza":Potem przyszła kolej na samych uczniów:

Wcześniejsza studniówka III LO
Studniówka 2018 Wałbrzych: III LO - bal w Starej Kopalni [FOTO]