Data wydarzenia: 04.09.2021 16:30 - 04.09.2021 18:00
Miejsce wydarzenia: WOK - Piaskowa Góra

Mnóstwo propozycji ciekawych zajęć i warsztatów czeka na mieszkańców Wałbrzycha w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury, a dla miłośników tańca i folkloru jest propozycja z Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych. W Wałbrzyskiej Szkoły Talentów każdy znajdzie coś dla siebie. Przekonajcie się w najbliższa sobotę, na dniu otwartym.

- U nas nie będziecie się nudzić, niezależnie od tego czy macie kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Warto wziąć udział w zajęciach stałych przygotowanych w ramach Wałbrzyskiej Szkoły Talentów – zachęca Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Pracownia kreatywności, balet z elementami jazzu, senior joga, maincraft, nauka gry na pianinie, skrzypcach czy ukulele, taniec, warsztaty teatralno-lalkarskie, warsztaty szycia na maszynie to tylko wybrane propozycje Wałbrzyskiej Szkoły Talentów.

Spotkania odbywają się w obu placówkach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury: na terenie Starej Kopalni i na Piaskowej Górze.

- Również zachęcam, abyście dołączyli do Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych. Startujemy z przytupem! Harmonogram zajęć i szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej wok.walbrzych.pl oraz na naszym funpage`u na facebooku – wyjaśnia dyrektor ośrodka.

Wałbrzyska Szkoła Talentów to także zajęcia plastyczne, warsztaty fotograficzne czy kursy językowe.

W sobotę, 4 września, o godzinie 16.30 Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na dzień otwarty Wałbrzyskiej Szkoły Talentów. Wszyscy ci, którzy chcą zobaczyć, jak wyglądają zajęcia powinni pojawić się w siedzibie ośrodka na Piaskowej Górze.WOK
fot. ilustracyjne
oprac. ELW