Data wydarzenia: 11.04.2017 09:00 - 11.04.2017 12:00
Miejsce wydarzenia: PWSZ AS w Wałbrzychu

Na co dzień Wioletta Wypijewska pracuje z aktorami i modelkami na potrzeby kolorowych magazynów, sesji zdjęciowych oraz reklam i teledysków. Ponadto występuje w roli wykładowcy oraz jurorki podczas wielu prestiżowych konkursów.Jak podkreślają przedstawiciele szkoły, studia na kierunku kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa
Silesiusa w Wałbrzychu to oprócz profesjonalnej kadry i bardzo dobrze wyposażonych pracowni, możliwość obcowania z ludźmi wyznaczającymi trendy w szeroko pojętym sektorze zdrowia i urody. Nie lada gratkę dla studentek przygotowało Koło Naukowe „Iuvenum”, które w ramach cyklu „Spotkań z Mistrzem” zorganizowało pokaz makijażu profesjonalnego Kryolan w wykonaniu Wioletty Wypijewskiej, Mistrzyni Świata Makijażu Profesjonalnego.

Pokaz makijażu był wstępem i zaproszeniem na „II Mistrzostwa Wizażu”, które odbędą się 11 kwietnia podczas Dni Kariery w PWSZ Wałbrzych (budynek „B” godz. 9.00 -12.00). - Wszystkie panie i dziewczyny serdecznie zapraszamy, nie tylko na mistrzostwa, ale również na pokazy umiejętności studentek kierunku kosmetologia - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji o Dniu Kariery
w PWSZ znaleźć można na stronie PWSZ w zakładce Dzień Kariery.

Czytaj też:
SYLWESTROWE I KARNAWAŁOWE MAKIJAŻE STUDENTEK PWSZ
PIŁKARKI AZS PWSZ W RATUSZU (ZDJĘCIA)
CUDZOZIEMCY WYBIERAJĄ WAŁBRZYCH I STUDIUJĄ NA PWSZ
NOWY ATRAKCYJNY KIERUNEK NA WAŁBRZYSKIEJ PWSZ


Opr. Magdalena Sakowska
Foto użyczone: PWSZ AS