Data wydarzenia: 07.12.2020 08:30 - 07.12.2020 13:00
Miejsce wydarzenia: PWSZ Wałbrzych - on-line

Już w najbliższy poniedziałek 7 grudnia startuje Dzień Kariery 2020 – cykliczne wydarzenie organizowane w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha - dra n. med. Romana Szełemeja oraz Rektora PWSZ w Wałbrzychu - prof. Roberta Wiszniowskiego, a z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, w całości przeniesione zostało do świata wirtualnego.

W programie tegorocznego Dnia Kariery znalazły się wykłady, prezentacje i warsztaty, skierowane zarówno do studentów, jak i uczniów szkół średnich. Specjalnie dla nich przygotowane zostały ciekawe zajęcia w panelu pn. "Przez Edukację do Kariery".

W zajęciach dedykowanych studentom – "Od Studenta do Absolwenta" i "Na starcie do Kariery" – swój udział zapowiedzieli przedstawiciele następujących instytucji:
Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego,
Państwowej Inspekcji Pracy,
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu,
Urzędu Dozoru Technicznego,
Zamku Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o.,
Funduszu Regionu Wałbrzyskiego,
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy

oraz przedsiębiorstw produkcyjnych i firm: NSK Steering Systems Europe (Polska), Centrum Podologiczno-Medycznego we Wrocławiu, Seka S.A. Warszawa, ARCH_IT z Wrocławia. Swoją fachową wiedzą 
i doświadczeniem podzielą się również przedstawiciele banków: Narodowego Banku Polskiego i Santander Bank Polska.

Szczegółowy program Dnia Kariery 2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu dostępny jest na stronie internetowej http://www.pwsz.com.pl/dzien-kariery-2020/ oraz na profilach społecznościowych Uczelni.

Dzień Kariery - poprzednie edycje
PWSZ Wałbrzych: Dzień Kariery mistrzowski i wybuchowy [FOTO]
Mistrzyni Świata w PWSZ (ZDJĘCIA)


oprac. ELW