Data wydarzenia: 25.05.2019 10:00 - 26.05.2019 23:59
Miejsce wydarzenia: III LO w Wałbrzychu, Harcówka

Najwspanialsza w odczuciu absolwentów wałbrzyska szkoła średnia - III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu obchodzi 70. urodziny. Zapraszamy na wspólne świętowanie wszystkich absolwentów bez względu ile mają lat. Ile lat minęło od Waszej matury w III LO?

Samozwańczy (urodzinowy) absolwencki komitet organizacyjny we współpracy ze szkołą zdecydował, że świętować będziemy w sobotę 25 maja 2019 r. - Pomysł na to okolicznościowe wydarzenie zrodził się na spotkaniu noworocznym. Od kilku miesięcy zbieramy pomysły, w założonej grupie w mediach społecznościowych uzgodniliśmy datę, i staramy się dotrzeć do możliwie największej liczby absolwentów. Zależy nam na odświeżeniu wspomnień szkolnych i wspólnym odwiedzeniu starych kątów. Mamy nadzieję, że część z absolwentów zechce jeszcze uczestniczyć również w popołudniowym spotkaniu w Harcówce - mówi Edward Szewczak, dumny absolwent jedynej takiej Różowej Szkoły.

Dzięki wsparciu szkoły i przygotowanym przez nią niespodzianek ten sobotni poranek może być dla Was niezapomnianym wspomnieniem... Kolejnym z III LO. Luźna formuła imprezy powinna przypaść do gustu nawet przeciwnikom imprez okolicznościowych.
25.05.2019 r. (sobota)

➡ Godzina 10:00 Budynek III LO: Apel, zwiedzanie szkoły, możliwość zerknięcia w archiwalne dzienniki oraz możliwość zobaczenia zdjęć kolegów i koleżanek w tablo. Nie zabraknie wspólnego zdjęcia...

➡ Godzina 16:00 Harcówka (Wałbrzych, Park Jana III Sobieskiego): Grill absolwencki + potańcówka. Wejście płatne 30 zł! W tej cenie piwo lub (napój), kiełbasa (lub warzywo), miejsce na parkiecie oraz widok na miasto i doborowe absolwenckie towarzystwo.

Link do wydarzenia - ZNAJDZIECIE TUTAJ

Przyjdź, porozmawiaj, odśwież wspomnienia!

Wałbrzych: Łukasz Kazek z III LO o drobnych gestach, co ratowały życie
Wałbrzych: Oto Prymusi 2018 i wolontariusze [FOTO i LISTA]


Ubiegłoroczna studniówka III LO na terenie Starej Kopalni:

STUDNIÓWKA 2018 WAŁBRZYCH: III LO - BAL W STAREJ KOPALNI [FOTO]

I tegoroczna: STUDNIÓWKA 2019 WAŁBRZYCH: ACH, CO TO BYŁ ZA BAL [FOTO I FILMY]


fot. Elżbieta Węgrzyn
grafika - Samozwańczy (urodzinowy) absolwencki komitet organizacyjny