Uroczyście otwarty w połowie czerwca Zakład Aktywności Zawodowej "Victoria" od lipca podjął działalność. Położony w dzielnicy Sobięcin zakład wciąż rekrutuje pracowników i już zaczyna planować, jak jeszcze bardziej zaktywizować swoich pracowników.

Nabór na stanowiska w działach: ubezpieczeń, archiwizacji i poligrafii już został zakończony, jednak nadal poszukiwani są chętni do pracy w call center. - Zachęcamy niepełnosprawnych do aplikacji na 12-15 wolnych stanowisk w tym dziale. Jeśli ktoś zastanawia się nad rozpoczęciem pracy, powinien przyjechać zobaczyć przyszłe stanowisko i porozmawiać z instruktorami - zachęca Marek Pabisz, dyrektor ZAZ "Victoria". Call center podejmuje współpracę z różnymi firmami oferującymi swoje usługi lub produkty przez telemarketing. Celem prowadzonych przez telemarketerów z ZAZ-u rozmów będzie np.: rejestracja usług medycznych, rozmowy z klientami firm, zaproponowanie najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia lub oferty energii elektrycznej. Nowocześnie urządzony i wyposażony budynek, dobre skomunikowanie zakładu, a także fachowe wsparcie rehabilitacyjne to dodatkowe atuty tej pracy. Oferta skierowana jest do osób, które posiadają stopień znaczny niepełnosprawności, a w ich orzeczeniu o niepełnosprawności znajduje się wpis o wskazaniu do zatrudnienia w ZAZ. Szczegółowe informacje można poznać telefonicznie -tel. 533 324 908 lub w siedzibie ZAZ - ul. 1 Maja 112.

Wałbrzyski zakład negocjuje już kontrakty ze zleceniodawcami, aby jego pracownicy mieli przed sobą nowe wyzwania, planowane są też inne dodatkowe aktywności skierowane do kadry "Victorii".
- Myślimy o tym, by naszych pracowników zaktywizować sportowo. Marzy nam się własna drużyna tenisa stołowego lub koszykówki na wózkach - wyjaśnia Marek Pabisz. O tym, jak idea ta będzie się rozwijać będziemy informować na bieżąco.


Przeczytaj też więcej o ZAZ "Victoria":
UROCZYSTE OTWARCIE ZAZ VICTORIA
TRWA NABÓR DO ZAZ-U W DZIELNICY SOBIĘCIN

tekst i fot. Elżbieta Węgrzyn