* W czasach pandemii to bardzo ważne. Przygotowaliśmy na stronie internetowej urzędu zakładkę. Niezwykle istotną, bo skierowaną do prowadzących biznes. Szukajcie baneru „Świdnica przedsiębiorcom – pakiet pomocowy”, gdzie znajdziecie szczegóły miejskich i krajowych form wsparcia biznesu wraz z załączonymi dokumentami.

* Utworzyliśmy dedykowaną grupę na Facebooku „Zakupy w Świdnicy”, która liczy już ponad 3 tys. użytkowników. W krótkim czasie stała się wirtualnym centrum wymiany informacji. Dzięki niej macie możliwość bezpłatnego zaprezentowania swoich usług i produktów. Zaglądajcie tam jeśli szukacie ciekawych ofert, a przy okazji chcecie wesprzeć lokalnych sprzedawców
* Założyliśmy stronę na Facebooku „Świdnica Przedsiębiorcom”, która zapewnia bieżące informacje dla firm oraz wsparcie w nawiązywaniu współpracy z innymi osobami prowadzącymi działalność. Wiedzieliście, że administratorzy odpowiadają tu na pytania przedsiębiorców?

* Pewnie wiecie, ale nie zaszkodzi przypomnieć, że cały czas trwa akcja „Świdnica na wynos”. Pod adresem: www.swidnicanawynos.um.swidnica.pl jak na tacy dostaniecie aktualną bazę lokali gastronomicznych oferujących swoje usługi na wynos. Wraz z godzinami otwarcia, adresem strony internetowej oraz telefonem kontaktowym, żebyście mogli łatwiej zamówić swoje ulubione danie.

Polecamy:

Czeski odpowiednik tekstu - Podporujeme místní podnikatele

I. Musimy trzymać się razem
i czeski odpowiednik  tekstu: Musíme se držet pohromadě

II.      Świdnica – warto tu mieszkać i pracować i czeski odpowiednik tego tekstu -   ŚWIDNICE MĚSTO V NĚMŽ STOJÍ ZA TO ŽÍT A PRACOVAT