Od poniedziałku do 17 listopada w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce dostępna jest porcelana produkowana w Wałbrzychu.

- Wybierz najwyższej jakości porcelanę Kristoff produkowaną w Polsce od 1831 roku. To połączenie tradycji i nowoczesności, które będzie wyjątkową oprawą każdego posiłku podanego na Twoim stole - zachwalają wałbrzyski produkt przedstawiciele sieci dyskontów.Do sprzedaży w sieci trafiły dwa zestawy porcelany ręcznie zdobionej złotem... w fabryce w naszym mieście. Zestaw filiżanek 12-elementowy (6 filiżanek poj. 280 ml oraz 6 spodków śr. 15 cm - za 89,90 zł) a także zestaw talerzy 18-elementowy (6 talerzy deserowych śr. 19 cm, 6 talerzy głębokich śr. 22,5 cm oraz 6 talerzy obiadowych śr. 24 cm - za 129 zł).
- Daisy to najmłodszy fason w ofercie naszej fabryki. Ten delikatny, reliefowy kształt na pewno ozdobi każdy stół podczas rodzinnych obiadów czy towarzyskich spotkań - wyjaśnia na swojej stronie wałbrzyska fabryka.
Ceny naszych lokalnych wyrobów w dyskoncie są niewygórowane w porównaniu z kwotami, jakie zwykliśmy płacić za ekskluzywną, wysokogatunkową porcelanę uznanego na świecie producenta, którego wyroby wybierają koronowane głowy i prezydenci. 

Zobacz też:
Wałbrzych: Porcelana Krzysztof polskim ambasadorem w Kopenhadze
Stworzone w Wałbrzychu, prezentowane na London Design Festival 2017

oprac. ELW
fot. Porcelana Kristoff