Data wydarzenia: 16.04.2019 10:00 - 16.04.2019 13:00
Miejsce wydarzenia: Miejski Dom Kultury Świebodzice

Już we wtorek, 16 kwietnia, będzie się można zapoznać z propozycjami lokalnego rynku pracy.16 kwietnia 2019 r. (wtorek), godz. 10:00-13:00, w Miejskim Domu Kultury odbędą się XI Świebodzickie Targi Pracy. To doskonały sposób do bezpośredniego kontaktu z firmami i wyjątkowa okazja, by w jednym miejscu porozmawiać z wieloma pracodawcami, oferującymi zatrudnienie w różnych gałęziach przemysłu i usług.

Podczas Targów prezentowane będą aktualne oferty zatrudnienia. Do udziału zostały zaproszone wyłącznie lokalne firmy i przedsiębiorstwa. Urząd Miejski chce w ten sposób przedstawić świebodziczanom szeroką gamę ofert i zachęcić do pracy w miejscu zamieszkania, a przedsiębiorcom umożliwić dalszy rozwój na terenie Gminy.

Targi Pracy są kolejnym działaniem, podjętym wspólnie przez Urząd Miejski i PUP Filię w Świebodzicach. W tym roku odbyły się już Targi Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej, a także spotkanie dotyczące wsparcia lokalnych przedsiębiorców w pozyskiwaniu do pracy wykwalifikowanych absolwentów ze świebodzickich placówek oświatowych.

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu nie tylko osoby bezrobotne, ale również osoby czynne zawodowo, które myślą o zmianie dotychczasowej formy zatrudnienia. Zachęcają do zabrania ze sobą CV.


Fot. ilustracyjne ELW