15 grudnia dyskonty spożywcze Biedronka rozpoczęły prawdziwą świąteczną ofensywę. W ,,biedronkowych", czyli stosunkowo niskich cenach, będzie sprzedawana m.in. odzież i torebki polskich i zagranicznych projektantów, gramofony, płyty winylowe czy smartwatche.

Nic dziwnego, że menedżerowie spodziewają się, że będzie to trudny dzień, zarówno dla pracowników, jak i dla klientów Biedronki.

Zapewne gramofon marki Hykker okaże się wielkim hitem. Ceny najtańszych na rynku odtwarzaczy płyt winylowych wynoszą 300-500 zł, a w Biedronce można go będzie kupić za 159 zł. Gramofon ma wbudowane czujniki pamięci USB i kart SD, wejście AUX i głośniki 2x3, a sama marka Hykker cieszy się u nas dobrą opinią.

W Biedronce można też będzie kupić same winyle. Będzie to 20 tytułów w tym takie klasyki jak Deep Purple, Nirvana, John Coltrane, czy The Rolling Stones.

Innym produktem firmy Hykker sprzedawanym w Biedronce będzie smartwatch Chrono 2, także za 159 zł. Zegarek ma dotykowy ekran 1,54', aparat 03, mpx, złącze kart microSD do 32 GB, mikrofon, głośnik i bluetooth.

Biedronka pomyślała też o naszym świątecznym, a zwłaszcza sylwestrowym wyglądzie i zaproponowała swoim klientom sukienki i tuniki sylwestrowe, zaprojektowane przez studentki z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Można je będzie kupić za 69,99 zł. Tę ofertę można uznać za kontynuację polityki sieci, która już kiedyś współpracowała już z polskimi projektantami m.in. z Maciejem Zieniem oraz duetem Paprocki&Brzozowski. 

Sieć zapowiada również, że w promocyjnej ofercie będzie także m.in. odzież Everlast i torba Pumy.