Pracowników na stałe lub nie poszukują Stara Kopalnia, Podziemne Miasto Osówka, urząd miasta w Szczawnie-Zdroju i muzeum KL Gross Rosen.


Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia wciąż poszukuje przewodników:Podziemne Miasto Osówka Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska:
-przewodnik po kompleksie Osówka ze znajomością języka angielskiego, niemieckiego lub czeskiego,
-kasjer/kasjerka,
-pracownik zaplecza turystycznego,
-kucharz/kucharka.

Osoby zainteresowane mogą składać CV osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Grunwaldzkiej 20 w Głuszycy lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: biuro@osowka.pl. Więcej informacji pod nr telefonu: 74 84 56 220.

Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy-Wałbrzychu zatrudnieni osobę na stanowisko przewodnika muzealnego ze znajomością języka angielskiego, na pełnym etacie w Muzeum w Rogoźnicy. Wymagania: wykształcenie: wyższe (filologia, historia itp.) oraz biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, potwierdzona certyfikatem lub dyplomem.

Zakres obowiązków:

Oprowadzanie grup w języku angielskim po byłym obozie Gross-Rosen w Rogoźnicy, prowadzenie korespondencji w języku angielskim, tłumaczenie tekstów historycznych oraz prowadzenie zajęć tematycznych z młodzieżą.

Wynagrodzenie według stawki zgodnej z obowiązującym w Muzeum Regulaminem, do uzgodnienia, po wcześniejszej rozmowie kwalifikacyjnej. Termin rozmowy do ustalenia z kierownikiem Działu Oświatowego. Kontakt telefoniczny: 74 84 215 80 i 74 84 215 94, od poniedziałku do czwartku, w godzinach 8.00 – 14.00.

Oferty wraz z CV należy składać na adres: Muzeum Gross-Rosen, ul. Szarych Szeregów 9, 58-304 Wałbrzych.

Jest też potrzebny lokalny animator sportu w Szczawnie-Zdroju.Przypominamy też, że chętnych szuka Wałbrzysko-Kłodzka Grupa GOPR.

Opr. MS
Foto: Magdalena Sakowska