Zarządcy Galerii Victoria w Wałbrzychu, udało się pozyskać nowych najemców największego w naszym mieście centrum handlowego.

 

- Z przyjemnością informujemy o podpisaniu dwóch nowych umów najmu. Z badań przeprowadzonych wśród klientów CH wiemy, że są to marki, na które czekało wiele osób, a które dotychczas nie były obecne w Wałbrzychu. Dwa nowe punkty na mapie centrum z pewnością uatrakcyjnią ofertę handlową Victorii. Jednocześnie prowadzimy zaawansowane negocjacje z nowymi najemcami i planujemy kolejne otwarcia – poinformował Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.


Do grona najemców Galerii Victoria dołączył Sizeer. Jest to europejska sieć ponad 100 salonów multibrandowych z obuwiem i odzieżą. Nowy sklep w Victorii zajmie lokal o powierzchni 115 mkw. W ofercie posiada takie marki jak Nike, Adidas, Puma, Reebok, Asics, Vans, Converse, New Era, Lacoste, Timberland i Confront.

Kolejnym nowym najemcą wałbrzyskiej galerii jest Ochnik, lider na polskim rynku w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej. Polska firma z ponad 25-letnią tradycją oferuje klientom wyjątkowe kolekcje skórzanych ubrań i kożuchów, a także oryginalną galanterię m.in. torebki, paski, rękawiczki oraz nowoczesne walizki i akcesoria podróżne. Nowy salon zajmie powierzchnię 140 mkw. Zlokalizowany będzie na parterze, w pobliżu sklepu New Yorker i Pawo.

Zobacz też teksty powiązane tematycznie z Galerią Victorią:
GALERIA VICTORIA: CO W NIEDZIELE Z ZAKAZEM HANDLU?
NOWE SKLEPY JUŻ WKRÓTCE
OTWARCIE TK MAXX W WAŁBRZYCHU
FOOD TRUCKI PRZEZ CAŁY WEEKEND [ZDJĘCIA]
TARGI ŚLUBNE I KOMUNIJNE 2017 [ZDJĘCIA]
WALENTYNKI Z ALEKSANDRĄ SZWED I SOUND'N'GRACE
STARE SAMOCHODY W GALERII VICTORIA NA WOŚP
W KRÓLESTWIE JEDI, HOBBITÓW I WIEDŹMINA
WOLONTARIAT GROZI UZALEŻNIENIEM

DWIE PLAŻE, TYLKO MORZA BRAK
GALERIA VICTORIA; ZNANE MARKI W OKAZYJNEJ CENIE
FOOD TRUCKI W WAŁBRZYCHU
KONCERT MARGARET PRZYCIĄGNĄŁ TŁUMY
PLAGA WAGARÓW W WAŁBRZYCHU; ZAMIAST DO SZKOŁY, CHODZĄ DO GALERIIoprac. ELW; Fot. użyczone