Największe wałbrzyskie centrum handlowe wzbogaci się o pięć nowych punktów. 50 Style, Quiosque, Express Kuchnia Marche, NeoNail i Wielgus będą nowymi najemcami Galerii Victoria Wałbrzych.

Firmie Keen Property Management, zarządcy Galerii Victoria w Wałbrzychu, udało się pozyskać pięciu nowych najemców Centrum Handlowego. - Pięć nowych punktów na mapie centrum z pewnością uatrakcyjni ofertę handlowo-usługową wałbrzyskiego Centrum Handlowego oraz potwierdza, jak duży potencjał tkwi w Galerii Victoria. Jednocześnie prowadzimy zaawansowane negocjacje z nowymi najemcami i planujemy kolejne otwarcia – poinformował Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.


Już działają

W ostatni weekend maja otwarty został sklep marki Quiosque, która skierowana jest głównie do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które cenią dobrą jakość materiałów oraz połączenie klasycznej elegancji z aktualnymi trendami. W nowym sklepie mogą one znaleźć odzież w rozmiarach od 34 do 48. Kolekcja jest komplementarna, uzupełniają ją modne dodatki.

Także w maju otwarte zostało stoisko NeoNail. Marka koncentruje się na pielęgnacji dłoni. Oferuje akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji, zdobień i przedłużania paznokci. Stoisko zlokalizowane jest na parterze, w pobliżu sklepu Smyk.


Wkrótce otwarcie

Już 10 czerwca otwarty zostanie pierwszy w Wałbrzychu sklep znanej sieci 50 Style. Bogata oferta sklepu obejmuje produkty codziennego użytku z segmentu sportstyle i lifestyle dla całych rodzin. Nowy sklep o powierzchni ponad 350 m2 zlokalizowany będzie na poziomie 1, w pobliżu sklepu H&M.

Kilka dni później, 13 czerwca otwarta zostanie nowa restauracja Express Kuchnia Marche. Marka stawia na smak i jakość, korzystając ze świeżych polskich produktów bez konserwantów i sztucznych barwników oferuje menu dopasowane do pory roku. Dania Express Kuchnia Marche w Galerii Victoria dostępne są w formie gorącego bufetu, w systemie na wagę, przy określonej cenie za 100 gram, dzięki któremu gość restauracji ma możliwość skomponowania posiłku składającego się z różnych potraw.

Jeszcze w czerwcu klienci Victorii będą mogli skorzystać z usług nowego Salonu Jubilerskiego Wielgus. Zlokalizowany będzie na parterze, w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Apart i Vision Express.

Polecamy: OTWARCIE TK MAXX W WAŁBRZYCHU

Zobacz też teksty powiązane tematycznie z Galerią Victorią:
FOOD TRUCKI PRZEZ CAŁY WEEKEND [ZDJĘCIA]
TARGI ŚLUBNE I KOMUNIJNE 2017 [ZDJĘCIA]
WALENTYNKI Z ALEKSANDRĄ SZWED I SOUND'N'GRACE
STARE SAMOCHODY W GALERII VICTORIA NA WOŚP
W KRÓLESTWIE JEDI, HOBBITÓW I WIEDŹMINA
WOLONTARIAT GROZI UZALEŻNIENIEM

DWIE PLAŻE, TYLKO MORZA BRAK
GALERIA VICTORIA; ZNANE MARKI W OKAZYJNEJ CENIE
FOOD TRUCKI W WAŁBRZYCHU
KONCERT MARGARET PRZYCIĄGNĄŁ TŁUMY
PLAGA WAGARÓW W WAŁBRZYCHU; ZAMIAST DO SZKOŁY, CHODZĄ DO GALERII


oprac. ELW