Park Handlowy BARYT, czyli obiekt handlowy z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Wałbrzyskiej w Boguszowie jeszcze miesiąc temu miał jedynie fundamenty, dziś widać znaczny postęp prac na budowie. Zobaczcie zdjęcia.

Postępy na placu budowy


W Wałbrzychu ekipy budowlane korzystają z sezonu letniego, by przyspieszyć postępy w prowadzonych na terenie całego miasta pracach drogowych, natomiast w Boguszowie-Gorcach w ostatnich tygodniach w górę wystrzeliły ściany budowanego tu centrum handlowego.


Dziś obiekt handlowy ma już wybudowaną większość ścian, trwa przygotowanie do zadaszania na najbardziej zaawansowanym fragmencie. Równolegle trwają nadal prace ziemne i utwardzanie terenu po ulewnych deszczach, jako że przyszłe centrum handlowe położone jest w niszy poniżej poziomu drogi. Po budowie krzątają się też specjaliści od betonowania - mieszanka dostarczana w betonowozach aplikowana jest za pomocą specjalnej pompy.

O wielkości obiektu, tym jak będzie wyglądał (wizualizacje) i jacy najemcy już zadeklarowali swoją obecność w nim pisaliśmy w sierpniu -przypominamy tekst - Duża budowa w Boguszowie. Co tu powstaje? [ZDJĘCIA i WIZUALIZACJE]

Kiedy otwarcie?

Inwestorem tej budowy jest firma Ferma Polska Sp. z o.o., która powierzyła wykonanie projektu firmie Vivo Plus Sp. z o.o. Na działce tej powstaje Park Handlowy BARYT, czyli obiekt handlowy z infrastrukturą towarzyszącą. Powierzchnia handlowa obiektu wyniesie około 2,1 tysiąca metrów kwadratowych, do tego przygotowany też będzie parking na ponad 80 samochodów, otwarcie kompleksu planowane jest na okres przed Bożym Narodzeniem - najpóźniej 10 grudnia 2020. Wciąż dopinana jest też lista partnerów - przyszłych najemców centrum.


Polecamy:
Duża budowa w Boguszowie. Co tu powstaje? [ZDJĘCIA i WIZUALIZACJE]