Wałbrzych Rock Fest - KULT, LAO CHE, HUNTER, DEPARTMENT

21.04.2018 15:30

Miejsce wydarzenia: Hala AQUA Zdrój - Wałbrzych, Ratuszowa 6

Organizator: APLAUZ Grzegorz Kruczyński

Wałbrzych Rock Fest vol.6. Po 5 udanych edycjach pod szyldem Rock Festu zapraszamy na kolejną. 21 kwietnia w Hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu, wystąpią: KULT, LAO CHE, HUNTER, DEPARTMENT.
 
KULT  zaprezentuje się na naszej imprezie już po raz drugi. Od przeszło 30 lat zespół założony przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci popularności. Buntownicze i anty systemowe teksty Kazika poruszają ważne problemy związane z naszą tożsamością, porządkiem społecznym czy wiarą. Kult cały czas przyciąga na swoje koncerty rzesze wiernych fanów.
 
LAO CHE  to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tej pory wydali 6 albumów, ciągle poszukują nowych form artystycznego wyrazu i trzeba im przyznać że robią to doskonale. Ich muzyka łączy w sobie elementy rocka, hip hopu, elektroniki, czy funka. Nowa płyta Lao Che ukaże się 16 lutego 2018 roku i będzie nosiła tytuł ''Wiedza o społeczeństwie''. Efekty specjalne do płyty nagrywane były w Wałbrzychu w Zamku Książ.
 
HUNTER będzie promował nową studyjna płytę zatytułowaną Niewolność. Album ten spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu. Podczas koncertu usłyszymy nie tylko premierowe utwory ale i te starsze, te na które najbardziej czekamy.
 
Nowa płyta jest kolejnym krokiem naprzód w ich muzycznej karierze. Utwory zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem.
 
DEPARTMENT to zupełnie nowa nazwa na polskiej scenie, pojawili się dość niespodziewanie i mamy nadzieje że mocno zaznaczą swoją obecność! W składzie zespołu gitarzysta Wojciech Jankiel Moryto, basista Paweł Nafus, wokalista i gitarzysta Roman Bereźnicki i pałker Michał Beraznicki.
 
Ich debiutancki album ukazał się 21 kwietnia 2017 roku. Gitary, perkusja i wokal są zestawione z nowoczesna elektroniką , z która to ekipa Department szeroko, wręcz pioniersko  jak na warunki polskie eksperymentuje.

Kup bilet