Data wydarzenia: 02.02.2018 20:00 - 03.02.2018 01:00
Miejsce wydarzenia: Hala Aqua-Zdroju

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ich pierwszym miastem w przyszłym roku będzie Wałbrzych.


Organizatorzy zapewniają: Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.
W przyszłym roku czeka nas zabawa stulecia – świętujemy 100-lecie Niepodległości. Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. Autorem scenariusza jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju.

A wystąpią:


Wszyscy ci znani artyści zagrają dla nas w Aqua-Zdroju 2 lutego 2018 roku o godz. 20.00. Ceny biletów: płyta od 90 do 120 zł, sektory 70-80 zł.

Opr. MS
Foto użyczone: Polska Noc Kabaretowa