Już wkrótce jesienna wystawka odpadów wielkogabarytowych. Meble, zużyte opony, zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, AGD mieszkańcy domków jednorodzinnych wystawiają przed posesjami, mieszkańcy kamienic i bloków - przy pojemnikach na odpady.

 
Harmonogram odbioru odpadów - ulice:

Poniatów, Szczawienko, Lubiechów - poniedziałek
18.09.2017

Azaliowa, Jaworowa, Makowa, Kwiatowa, Fabiana, Zdrojowa, Książańska, Zakole, Lubiechowska, Łączna, Witosa, Jeżynowa, Nowa, Robotnicza, De Gaulle’a, Ogrodowa, Orkana, Kamienna, Rzeczna, Pogodna, Wesoła, Traktorzystów, Lelewela Gagarina, Dąbrowskiej, Klonowa, Stacyjna, Warszawska, Grzybowa, Sadowa, Sosnowa, Świerkowa, Wiśniowa, Czereśniowa, Brzoskwiniowa, Zielona, Beskidzka, Rodziny Burczykowskich, Piotrowskiego, Osiedle Stare, Uczniowska, Wilcza, Lisia, Jeździecka.


Piaskowa Góra:
poniedziałek 18.09.2017

Plac Zamenhoffa, ul. Boya Żeleńskiego, Broniewskiego, Gałczyńskiego, Dr. Judyma, Kusocińskiego, Mieszka I, Obrońców Westerplatte, Dr. Orłowicza, Pasteura, Sokołowskiego, Topolowa, Wyszyńskiego, Długa, Makuszyńskiego, Dunikowskiego, Hirszfelda, Michałowskiego,
Wyczółkowskiego, Kruczkowskiego, Nałkowskiej, Teligi, Miłosza, Norwida, Chełmońskiego, Malczewskiego, Piętnastolecia, Tysiąclecia, Krasińskiego, Główna, Odlewnicza, Proletariacka, Prostopadła, Przelotowa, Różewicza, Środkowa, Długosza, Porcelanowa, Gen. Grota - Roweckiego, Szlifierska, Prostopadłą; i inne ze wskazanych
rejonów miasta


Podzamcze: wtorek 19.09.2017

al.Podwale, Basztowa, Blankowa, Grodzka, Forteczna, Hetmańska, Kasztelańska, Palisadowa, Poselska, Równoległa, Senatorska, Wieniawskiego


Nowe Miasto, Kozice, Rusinowa, Glinik: poniedziałek 18.09.2017

ul. Bogusławskiego, Jagiełły, Jesienna, Karłowicza, Kazury, Kolonialna, Kręta, Osiedleńców, Polna, Stara, Ślepa, Ciechocińska, Krynicka, 11 Listopada od Placu Górnika do skrzyżowania z ul. Starą, Madalińskiego, Modrzejewskiej, Nałęczowska, Prusa, Psie Pole, Rymanowska, Struga, Truskawiecka, Plac Konstytucji 3 Maja, Wincentego Pola, Asnyka, Harcerska, Langera, Nowowiejska, Orzeszkowej, Piłsudskiego, Samosierry, Solecka, Ustroń, Żegiestowska, Plac
Powstańców Warszawy, ul. Chopina, Fredry, Olimpijska, Paderewskiego, Pietrusińskiego, Żwirki i Wigury, Żytnia, Plac Skarżyńskiego, Wojska Polskiego, ul. Kubeckiego, Namysłowskiego, Ogińskiego, Staszica, Sygietyńskiego; ul. 11 Listopada od skrzyżowania z ul. Starą do końca, Spadzista, Podmiejska Osiedle Górnicze, Strzegomska, Zagórzańska, Bystrzycka, Głuszycka, Kamieniecka, Kłodzka, Noworudzka; Złota, Podgórska, Podmiejska, Spadzista, Wałbrzyska, Wylotowa, Mieroszowska, Glinicka i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miast


Stary Zdrój: czwartek 21.09.2017

ul. Armii Krajowej, Braci Śniadeckich, Giserska, Głogowska, Kujawska, Legnicka, Marconiego, Pocztowa, Kujawska, Poprzeczna, plac Górnika, Kmicica, Kolonia Trzech Róż,
Jodłowa, Pomorska, Radomska, Różana, Świerkowa, Szczecińska, Warmińska Batorego, Morcinka, Parkowa, Przywodna, Pułaskiego, Śląska, Węglowa, Bardowskiego, plac Gedymina, Chałubińskiego, Św. Kingi, Kuracyjna, Kurpiowska, Dr. Oczki, Starachowicka, Uzdrowiskowa, Żeromskiego, Ceglana, Chodkiewicza, Kaliska, Kombatantów, Przechodnia, Zamoyskiego


Sobięcin, Śródmieście i Wrocławska: poniedziałek 25.09.2017

Wrocławska, 1 Maja, Plac Darowskiej, ul. Barbusse'a, Brzozowa, Hercena, Jordana, Kani, Karkonoska, Kresowa, Krótka, Krzywa, Kuźnicka, Pstrowskiego, Racławicka, Rynkowa, Izerska, Skalista, Stroma, Sztygarska, Plac Mjr. Sucharskiego, Cmentarna, Grottgera, Lipowa, Krasickiego, 1 Maja, Plater, Puszkina, Sportowa, Widok, Zachodnia, II Armii, Św. Barbary, Św. Józefa, Gwarków, Kolejarska, Szymanowskiego, Średnia, Wschodnia; Zacisze, Słoneczna; Plac Grunwaldzki, ul. Browarna, Chrobrego, Czerwonego Krzyża, Graniczna, Kolejowa, Lubelska, Mazowiecka, Przebieg, Gen. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Głowackiego, Solskiego, Szmidta, Szpitalna, Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Konopnickiej, Pługa, Raciborska, Plac Teatralny, ul. Barlickiego, Dojazdowa, Nowy Świat, Mała, Skarżyska, Słowackiego, Spokojna, Traugutta, Gen. Zajączka, Plac Magistracki, ul. Gdańska, Brzechwy, Dmowskiego, Drohobycka, Kopernika, Limanowskiego, Plac Tuwima, ul. Aptekarska, Karpacka, Kościuszki, Kunickiego, Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Nowowiejską, Sienkiewicza, Plac Kościelny, Na Rozdrożu, ul. Beethovena, Dworcowa, Kasztanowa, Kilińskiego, Kossaka, Kościelna, 1 Maja od skrzyżowania z ul. Gen. Sikorskiego, Pankiewicza, Przemysłowa, Rycerska, Straży Pożarnej, Garbarska, Książęca, Matejki,


II Sobięcin, Śródmieście: poniedziałek 25.09.2017


Mickiewicza, Południowa, Niska, Poleska, Św. Jadwigi, Wąska, Młynarska, Moniuszki doskrzyżowania z ul. Gen. Sikorskiego, Pszczyńska, Skargi do Placu Bohaterów Pracy, Zamkowa, Czarnieckiego, Lotników, Nowogrodzka, Ossowskiego, Rejtana, Wyspiańskiego, Andrzeja Wajdy, Zakopiańska, Żółkiewskiego, Rynek, Tetmajera, Ptasia, Sowia, Weteranów, Wronia, Słowicza, Kochanowskiego, Fałata, Plac Czeredziaka, Jagiellońska, Kasprowicza, Hutnicza, Welońskiego, Poleska, Okrzei, Czajkowskiego, Łukowa, Niegolewskiego, Siemiradzkiego i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta


Biały Kamień: poniedziałek 25.09.2017

Baczyńskiego, Daszyńskiego, Monte Cassino, Narutowicza, Kopalniana, Miła, Pionierów, Miłosna, Spacerowa, Szarych Szeregów, Źródlana; Boczna, Brygady Górniczej, Gen. Andersa, Piękna, Przyjaciół Żołnierza, Bohaterów Getta, Bukowa, Dąbrowskiego, Komuny Paryskiej, 3 Maja, Wiejska, Miczurina, Prosta, Obrońców Pokoju, Osiedle Robotnicze, Wańkowicza, Sudecka, Sułkowskiego, Wysoka, Żołnierska, Gen. Bema, Bukietowa, Dubois, Kątowa, Korczaka, Grabowskiej, Piaskowa, Jasna; plac Kołłątaja, Kasprzaka, Piasta, Ratuszowa, Ludowa, Ruchu Oporu, Wolności, Oruby i ewentualnie inne ze wskazanych rejonów miasta


Podgórze, Gaj: poniedziałek 25.09.2017


Głowackiego, Piotra Skargi, Plac Bohaterów Pracy, Bałtycka, Drzymały, Świdnicka, Tatrzańska, Gdyńska, Handlowa, Internatowa, Łokietka, Niepodległości, Nowy Dom, Poniatowskiego, Reymonta, Tunelowa, Beniowskiego, Górna, Katowicka, Kosynierów, Poznańska, Skłodowskiej- Curie, Słowiańska, Szkolna, Żelazna, Górnicza, Kaszubska, Małopolska, Okrężna, Pohulanka, Przeskok, ul. Cicha, Głowackiego, Mączna, Modlińska, Rolnicza, Moniuszki, Kraszewskiego, Edisona, Królewiecka, Dąbrowiecka, Leśna, Krzywoustego, Słoneczna


Opr. Magdalena Sakowska
Foto ilustracyjne